Gdzie ja jestem?


Jou!


To jest blog "Kształty Planowane", gdzie prezentuję światu - właściwie drobnemu wycinkowi populacji - swoją pasję.

"Autoportret" - bardzo luźna
 interpretacja realiów
Uczciwe, to miałam trudności z napisaniem czegoś, co dla czytelnika będzie przydatne i zwięzłe, nawet pokusiłam się o spytanie naszego wujka „Gógla” o kilka cennych rad. W ten oto sposób zaczęłam zagłębiać się w internetowe meandry kunsztu autoprezentacji i stwierdziłam, że nie jest ze mną aż tak źle, bo nie napiszę czegoś w tym stylu: „Mówisz jaki jestem, a nic nie wiesz o mnie […] Teksty o śmierci trochę mnie śmieszą.”

Chyba.
A teksty o śmierci są przezabawne.


Z danych należących do kategorii „niezbędne”:


Rodzice dali mi Żaneta, mój pseudonim artystyczny: Werzki (wcześniej Werti, ale stwierdziłam, że mało w tym oryginalności).

Mam 18 lat, jeszcze chodzę do liceum, uwielbiam „śmieszkować” i spędzać czas na rozmowach. Zaliczam się do osób, które powinny zajmować jedne z ostatnich pozycji na liście: "Ludzie, których powinniśmy się bać".

A ten blog? Co ja tutaj robię?

Rysuję.

Czy ładnie czy nie – niech odbiorca zadecyduje. Nie wszystko jest piękne i nie lezie uparcie w stronę doskonałości, ale jest specyficzne. Liczę na to, że skłonię kogoś, by podjął wyzwanie i pokusił się coś tam porysować, coś tam skubnąć. Może kogoś zainspiruję? Może ktoś stwierdzi, że lubi moje prace i będzie wywoływał adres tego bloga w przeglądarce, by tu przyjść i popatrzeć? Może połechtam czyjeś gusta? Może mam coś ciekawego do przekazania?



Szablon pobrałam z BTemplates. Oto link do szablonu Helix

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dodaj Swojego bloga do spisów Read more: http://spis-blog.blogspot.com/p/bannery_26.html#ixzz3gYww8Kqu